Про що ця стаття

Керування магазином WooCommerce з великою кількістю товарів може займати багато часу. Особливо це відчутно, якщо вам потрібно відредагувати або оновити багато товарів за одним присідом.

Але хороша новина полягає в тому, що ви можете скоротити цей час. Масове редагування товарів магазину WooCommerce можна робити швидко за допомогою вбудованих засобів Woocommerce або спеціальних плагінів.

У цій статті я розгляну способи як організувати в інтернет-магазині на Woocommerce масове редагування товарів щоб заощадити свій час.

Спочатку розглянемо функції, які знадобляться в плагіні для масового редагування товарів.

до змісту ↑

Які функції потрібні в плагіні масового редагування товарів?

Кожен товар в інтернет-магазині має певний набір данних. І якщо ви часто редагуєте данні про товари і хочете скоротити час на редагування, – то, швидше за все, вам потрібен спеціалізований плагін для массового редагування товарів магазину. Розглянемо деякі функції, які повинен мати такий плагін.

до змісту ↑

Масове редагування цін товарів

Однією з найчастіших змін, яку ви можете вносити у магазин WooCommerce, є оновлення цін на товари. Але оновлення всіх цін на товари по черзі може бути нудним завданням. Ви можете зробити це набагато простіше і швидше якщо будете масово редагувати ціну товарів WooCommerce

Масове редагування повних та коротких описів товарів

Те ж  саме можна сказати щодо оновлення кожного опису товару. Якщо ви хочете змінити опис або навіть якщо ви просто хочете додати один рядок тексту до всіх товарів, масове редагування опису товару WooCommerce заощадить величезну кількість часу.

Масове редагування категорій товарів

Неминуче, що товари у магазині WooCommerce будуть знаходитися в декількох різних категоріях. Але якщо ви щойно додали нову категорію або хочете зробити повну реорганізацію категорій, то можливість масового редагування категорій WooCommerce є головною перевагою.

Масове редагування атрибутів та варіацій товарів

Масове редагування товарів WooCommerce не повинно обмежуватись лише простими товарами. Якщо ви хочете оновити всі свої товари, то це, звичайно, повинно включати варіативні товари  та атрибути товарів.

Оновлення варіацій товарів по черзі займає дуже багато часу. Тому вибраний вами плагін повинен дозволяти масово редагувати атрибути та варіації товарів. Без цієї функції у вас буде рішення, яке виконує лише половину роботи.

до змісту ↑

Додаткові корисні можливості плагіну масового редагування товарів

Це ще не все. Вибраний плагін для масового редагування товарів WooCommerce також повинен дозволити:

    Масове редагування SKU товарів WooCommerce.

    Масове оновлення зображень товару.

    Надавати можливість змінити стан запасу або кількість запасів та тип товару.

    Надавати можливість оновлення полів продукту, користувацьких полів тощо.

Тепер ви знаєте, на що слід звернути увагу при виборі плагіна для масового редагування товарів WooCommerce.

Але чи ви знаєте, що можете редагувати кілька товарів WooCommerce без плагіна масового редагування?  У наступному розділі розглянемо, як це робити.

до змісту ↑

1. Як редагувати кілька товарів WooCommerce без плагіна масового редагування

Подібно до інших типів публікацій WordPress, які дозволяють масово призначати категорії, теги або статуси публікацій, товари в WooCommerce також мають функцію масового редагування.

Тому за певних обставин вам може і не знадобитися плагін для масового редагування. WooCommerce був створений з інструментом, який можете використовувати для цього.

Отже, щоб масово редагувати товари за допомогою параметрів за замовчуванням WooCommerce, виконайте наступні кроки:

 1. На панелі управління WordPress перейдіть до розділу “Products”(“Товари”) → “All products” (“Всі товари”).
 2. Встановіть прапорець біля всіх товарів, які ви хочете оновити ( крайня колонка зліва).
 3. Потім у випадаючому меню “Bulk Actions” (“Масові дії”) виберіть пункт “Edit” (“Редагувати”) і натисніть кнопку “Apply” (“Застосувати”) поруч із випадаючим меню.
massove redahuvannya tovaru 1
Вигляд екрану для масового редагування товарів без плагіна – вибір товарів

Після натискання з’явиться вікно редагування з різними полями данних товарів, які ви можете змінити, або залишити без змін:

massove redahuvannya tovaru 2a
Вигляд екрану для масового редагування товарів без плагіна – вибір значень

Секція “BULK EDIT” (“Масове редагування”) показує поточні вибрані продукти, які будуть змінені. Натисніть х, щоб видалити певний продукт з активного сеансу масового редагування.

Секція “Product categories” (“Категорії товарів”) – список категорій товарів, які можна відмітити або зняти, щоб призначити або видалити їх з вибраних товарів.

“Comments” (“Коментарі”) – можна встановити значення “Дозволити” або “Не дозволити”.

Status” (“Статус”) – відображає опублікований статус продукту, варіанти включають Опублікований, Приватний, Очікує на розгляд або Чернетка

Product Tags” (“Теги продукту”) – як тільки ви почнете вводити текст, існуючі теги продукту будуть запропоновані як варіанти для натискання. В іншому випадку додайте один або кілька нових тегів, розділених комами.

Секція “Product data” (“Дані про товар”) містить доступні дані товарів для редагування.

Опція “Price” (“Ціна”) – опція включає можливість зміни ціни вибраних товарів: “Змінити на”, “Збільшити існуючу ціну на (фіксовану суму або %)” або “Зменшити існуючу ціну на (фіксовану суму або %)”.

Далі йдуть поля для розпродажі, зміни податкового статусу, внесення змін у вагу товару, розміри,
зміна класу доставки товару, кількості товару на складі, статусу запасу, зворотного замовлення та інше.

до змісту ↑

Обмеження масового редактування товарів без плагіна

Однак масове редагування товарів магазину таким способом має суттєве обмеження:

Вбудованими засобами Woocommerce массово ви можете редагувати лише прості товари.

Якщо ви хочете масово оновлювати варіативні товари – то WooCommerce не надає такого простого варіанту.

Отже, якщо вам потрібне масове редагування товарів з варіаціями без використання додаткового плагіна – то вам доведеться вибрати кожну варіацію окремо та відредагувати її вручну, щоб внести зміни. По суті, вам доведеться вносити зміни для кожного товару.

Тому для зоощаження часу при масовому редагуванні варіативних товарів інтернет-магазину WooCommerce вам знадобиться допомога плагіна. Далі розглянем такі плагіни.

до змісту ↑

2. Плагін WooCommerce Bulk Variations

Як вже писав вище, додавання та редагування варіативних товарів засобами WooCommerce може бути трудомістким і нудним процесом. Це тому, що платформа сама по собі не призначена для масового додавання та редагування варіативних товарів. Але за допомогою плагіна WooCommerce Bulk Variations ви можете зробити цей процес швидшим і простішим.

Плагін WooCommerce Bulk Variations дозволяє вибирати конкретні варіації та редагувати їх разом, не застосовуючи ці зміни до інших ваших варіацій. Він також дозволяє масово додавати зображення до вибраних варіацій.

до змісту ↑

Як вибрати варіації та редагувати їх масово

Перейдіть на екран Edit (Редагування) для варіативного товару, для якого ви хочете відредагувати варіації.

Прокрутіть сторінку редагування товару вниз до розділу “Product Data” (“Дані про товар”) і відкрийте вкладку “Variations” (Варіації).

Ви побачите сіру панель “Filters” (“Фільтри”) над списком варіацій. Використовуйте її, щоб вибрати ті варіанти, які ви хочете відредагувати.

Використовуйте кнопку “Advanced” (“Додатково”) щоб вибрати варіації на основі додаткових даних, таких як ціна або товарний запас. При нажатті на кнопку відкриються додаткові опції для фільтрації варіацій. Ви можете додати стільки критеріїв фільтрації, скільки захочете.

Після того, як ви закінчите налаштовувати критерії вибору нажимайте кнопку “Update” (“Оновити”), щоб застосувати фільтр.

Після фільтрації списка варіацій для редагування скористайтеся випадаючим списком “Масові дії” (який називається “Add variation” (“Додати варіант”), щоб відредагувати всі вибрані варіанти. Переконайтеся, що встановлено прапорець “Apply to filtered variations only” (“Застосовувати тільки до відфільтрованих варіацій”).

massove redahuvannya tovaru 3
Вигляд екрану для масового редагування товарів – плагін WooCommerce Bulk Variations

Щоб повернути фільтр до початкових данних і знову переглянути всі можливі варіанти фільтрації використовуйте кнопку “Reset” (“Скинути”).

З допомогою плагіна WooCommerce Bulk Variations ви зможете масово:

 • Видалити всі варіації;
 • Змінити статус товару;
 • Змінити ціну товару, включаючи звичайну ціну (фіксовану або у відсотках);
 • Встановлювати та змінювати ціну розпродажу (фіксовану або у відсотках);
 • Встановити заплановані дати продажу;
 • Змінити статусу запасу, попереднього замовлення, відсутності на складі та низького порогу запасу (& SKU);
 • Змінити довжину, ширину, висоту та вагу товарів;
 • Змінити інформацію про товар, якйий можна завантажити;
 • Змінити, встановити та видалити зображеня варіативних товарів.

WooCommerce Bulk Variations також дозволяє відображати варіації в сітці на передній панелі вашого магазину WooCommerce. Це робить перегляд і покупку варіативного товару набагато більш зручним для користувача.

massove redahuvannya tovaru 4

WooCommerce Bulk Variations добре підходить для масового редагування варіацій одного товару за раз, особливо коли у товару є багато варіацій. Плагін надає зручний спосіб багаторазового вибору варіантів, які мають певні спільні риси. І після вибору можна застосувати до вибраного певні зміни, не впливаючи при цьому на інші варіанти.

Побачити демоверсію плагіну та купити плагін WooCommerce Bulk Variations можна тут (посилання на сайт).

Ознайомитись з демоверсію плагіну та купити плагін WooCommerce Bulk Variations
можна тут (посилання на сайт).

Але якщо ви шукаєте спосіб масового редагування декількох товарів одночасно, тоді продовжуйте читати далі.

до змісту ↑

3. Плагін BEAR – WooCommerce Bulk Editor and Products Manager Professional

Особливість плагіну BEAR – WooCommerce Bulk Editor: масове редагування товарів магазину WooCommerce на одній сторінці.

massove redahuvannya tovaru 5
Сторінка массового редагування товарів плагіну BEAR – WooCommerce Bulk Editor

За допомогою плагіна ви можете:

 • Масово редагувати будь-які поля товарів WooCommerce: атрибути, категорії, теги, користувацькі таксономіі, метаполя;
 • Робити масове редагування товарів з варіаціями (варіативних товарів): створювати, встановлювати комбінацї за замовчуванням, міняти порядок варіацій, вказувати видимість, замінювати варіації, видаляти варіаціі з вибраною комбінацією;
 • Фільтрувати за всіма полями товари WooCommerce для подальшого масового редагування або експорту;
 • Робити експорт товарів з використанням внутрішнього формату даних WooCommerce;
 • Зберігати історію масових та одиночних операцій редагування з можливістю відкату;
 • Робити масове видалення товарів WooCommerce з можливістю попередньої фільтрації товарів по всім полям: заголовок, вміст, sku, ціна, категорії, атрибути, мета-поля та власні таксономії;
 • Додавати необхідні метаполя в систему та управляти ними. Можливе масове редагування метаданих у форматі JSON за допомогою зручного спливаючого вікна з вбудованим конструктором даних!
 • Використовувати калькулятор для числових полів;
 • Робити зв’язане редагування – редагувати кілька товарів у два кліки!
 • Змінювати ціни відносно;
 • Автоматично прикріплювати будь-які таксономії, пов’язані з товарами, для подальшого редагування;
 • Спільно редагувати декількома менеджерами магазину товарів без завад один одному. Також менеджери магазину можуть бути обмежені своїми ролями;
 • Зберігати профілі будь-якого набору колонок для швидкого завантаження конфігурації;
 • Зберігати профілі для будь-якої комбінації фільтрів для швидкого завантаження. Це означає, що при майбутніх масових редагуваннях ви зможете завантажувати встановлені фільтри і вносити зміни ще швидше.

Перелік можливостей плагіну вражає. Як на свою ціну (40$) це достатньо потужний та функціональний плагін.

Ознайомитись з демоверсією плагіну та купти плагін BEAR – WooCommerce Bulk Editor ви можете тут (посилання на сайт).

Слід відмітити, що плагін має безкоштовну версію, але вона обмежена по можливостям. Наприклад, неможливо редагувати всі поля в масовому режимі, доступні для редагування тільки максимум 2 мета-поля та зберігається тільки 2 записи історії, немає масового видалення та не всі функції активовані. Безкоштовна версія корисна швидше для ознайомлення з функціоналом.

до змісту ↑

4. Плагін YITH WooCommerce Bulk Product

YITH WooCommerce Bulk Product Editing – ще один плагін, який дозволяє швидко редагувати одну або кілька характеристик товару для необмеженої кількості товарыв одночасно.
Не потрібно буде відкривати товари поодинці і чекати завантаження сторінки. За допомогою цього плагіна ви заощадите багато часу і зможете редагувати одночасно велику кількість товарів.

За допомогою цього плагіна ви зможете редагувати будь-яке поле товару, від URL-адреси до кількості запасів, типу товару, назви товару тощо.

YITH WooCommerce Bulk Product Editing має цілу низку корисних опцій фільтрації. Використовуючи фільтр, ви зможете шукати та швидко знаходити товари, які ви хочете відредагувати.

massove redahuvannya tovaru 8a
Сторінка массового редагування товарів плагіну YITH WooCommerce Bulk Product

Як бонус, WooCommerce Bulk Product Editing також дозволяє швидко створити новий товар прямо в інтерфейсі плагіна.

Ознайомитись з демоверсією плагіну та купти плагін YITH WooCommerce Bulk Product ви можете тут (посилання на сайт).
до змісту ↑

Підсумки

При управлінні інтернет-магазином Інколи виникає потреба зробити масове редагування товарів. В статті приведені ряд способів як це робити швидше:

 • редагування кількох товарів WooCommerce без плагіна;
 • редагування варіативних товарів за допомогою плагіна WooCommerce Bulk Variations;
 • масове редагування товарів за допомогою плагіну BEAR – WooCommerce Bulk Editor;
 • масове редагування товарів за допомогою плагіну YITH – WooCommerce Bulk Product.

Звичайно, існує інший інструментарій для зменьшення витрат часу на редагування данних інтренет-магазина. По мірі ознайомлення з ним та з набуття досвіду використання опишу і його.

Коментуйте статтю, ділітеся рекомендаціями щодо інтсрументарію для масового редактування товарів інтернет-магазину, поширюйте статтю в соціальних мережах.

Удачі!
Олександр Коваль

Категорії: Плагіни та коди

Про автора

Олександр Коваль

Олександр Коваль

Підприємець. IT-фахівець. Створюю інтернет-магазини, допомагаю підтримувати іх роботу, розширюю функціонал та можливості. Пишіть якщо потрібна допомога з сайтом чи разробка "з нуля".

Share via
Send this to a friend