Загальний опис плагіну PDF Flipbook

Інколи виникає потреба  додати  pdf файл на сторінку сайту. Це може бути прайс-лист,  каталог  чи інструкція. За змовчуванням  WordPress  не має вбудованиого механізму для відображення файлів формату pdf.  Нижче приведено простий та швидкий спосіб як додати  pdf файл на сторінку сайта і розмістити його так, щоб перегляд файлу був зручним для користувача.

В розміщенні pdf файлу на сайті WordPress я рекомендую використовувати плагін PDF Flipbook, 3D Flipbook WordPress – DearFlip.

3D Flipbook надає можливість зручного перегляду PDF-файлів і зображень на сторінках сайту. Плагін може перетворити плоскі зображення та PDF-файли на інтерактивні та реальні книги (фліпбуки). З відображенням вмісту, перелистуванням сторінок, збільшенням/зменбшенням відображення, можливістю скачати файл собі на компьютер,

Плагін має базову версію і розширену версю. Базова версія – безкоштовна. В базовій версії можна додати pdf файл у вигляді фліпбука як безпосередньо на сторінку так і у вспливаючому вікні (лайтбокс). Лайтбокс ркомендовано для сторінок з декількома pdf файлами.

Приклад розміщення прайс-листа компанії з використанням базової версії плагіну наведено нижче:

ezgif
Приклад розміщення прайс листа в форматі pdf на сторінці сайту

В розширеній версії додано вспливаючі лайтбокси (кнопка, посилання), можливість переходу по посиланням всередині pdf файлу, можливість звязку з Google Analytics та багато інших покращань, Але, як на мене, в більшості випадків функціоналу безкоштовної версії достатньо.

Розгляну порядок роботи з плагіном щоб додати pdf файл на сторінки сайту.

до змісту ↑

Встановлення плагіну

Щоб встановити плагін на сайт WordPress: зайдіте в адмінпанель сайту і виберіть пункт меню “Плагіни” – >”Додати новий”. У віконці пошуку по ключовому слову наберіть PDF Flipbook.

В результатах пошуку побачите плагін PDF Flipbook, 3D Flipbook WordPress – DearFlip. Встановіть і активуйте його.

dodaty plahin pdf flipbook
Результати пошуку плагіна PDF Flipbook
до змісту ↑

Як додати pdf файл на сторінку сайту

Після активації плагін створює додатковий пункт в адміністративному меню WordPress dFlip Books. В цьому меню можна створити нову книгу, куди потрібно буде додати pdf файл.

menyu plahinu pdf flipbook
Меню плагіна PDF Flipbook

При створенні нової книги після нажаття кнопки “Add New Book” ви попадаєте на екран настройки книги. Ключове в настройках – в полі “PDF File” вказати який додати pdf файл до книги.

nastroyka knyhy plahin pdf flipbook 1
Екран настройки книги плагіна PDF Flipbook

Якщо ви будете використовувати вспливаюче вікно (лайтбокс) – то в опцію “PDF Thumbnail Image” вкажіть зображення, при нажатті на яке буде відображатися книжка.

Після публікації справа вверху в розділі “Shortcode” зявиться можливість скопіювати короткокод (шорткод), який можна вставити на будь-яку сторінку сайту. Шорткод в базовій версії може бути 2 видів: для безпосереднього відображення pdf файлу (Normal) та для відображення в вспливаючому вікні (Thumbnail).

Ось все так просто.

Решта вкладок на екрані як то Layout та Outline дають змогу настроїти деталі відображення та взаємодію з файлом. Як то колір фону, розміри контейнера, тощо. Пробуйте, експериментуйте,

dodatkovi nastroyky knyhy plahin pdf flipbook
Додаткові настройки книги плагіна PDF Flipbook
до змісту ↑

Висновок

Плагін PDF Flipbook 3D Flipbook WordPress DearFlip достатньо функціональний в безкоштовній версії щоб швидко додати pdf файл на будь яку сторінку сайту WordPress.

Коментуйте, задавайте питання, ділітесь статею в соціальних мережах.

Удачі.
Олександр Коваль
Категорії: Плагіни та коди

Про автора

Олександр Коваль

Олександр Коваль

Підприємець. IT-фахівець. Створюю інтернет-магазини, допомагаю підтримувати іх роботу, розширюю функціонал та можливості. Пишіть якщо потрібна допомога з сайтом чи разробка "з нуля".

Share via
Send this to a friend